Menu

Dakgoot schoonmaken Eindhoven

Wilt u problemen met uw dakgoot voor zijn? Laat uw dakgoot schoonmaken in Eindhoven door Hendriks Vegers. Onze vakmensen reinigen uw dakgoten grondig, zodat regenwater weer goed wordt afgevoerd. Wij zijn actief in Eindhoven en omgeving en werken met duidelijke tarieven, vakkundig personeel en heldere afspraken vooraf. Zo weet u precies wat u kunt verwachten en plant u eenvoudig een afspraak in.

Neem contact met ons op

Onze tarieven: 
€ 6,- per strekkende meter.

Let op:
Bij Minder dan 16 meter rekenen we € 18,- boven op het aantal strekkende meter als voorrijkosten.
Bij 16 meter of meer betaald u geen voorrijkosten.

Maak een afspraak

Waarom Hendriks
  • Meer dan 20 jaar ervaring
  • Onderhoud, inspecties en reparaties
  • Gediplomeerd vakmanschap
  • Duidelijke prijzen

Kosten dakgoot schoonmaken

Wij begrijpen dat u vooraf wilt weten wat dakgootreiniging kost. Daarom werkt Hendriks Vegers met vaste en duidelijke tarieven.

Voor het reinigen van uw dakgoot rekenen wij € 6,- per strekkende meter. Heeft u minder dan 16 meter dakgoot? Dan brengen wij € 18,- aan voorrijkosten in rekening. Bij 16 meter of meer betaalt u geen voorrijkosten.

Combineert u het schoonmaken van de dakgoot met bijvoorbeeld schoorsteenvegen of het reinigen van uw dakkapel? Dan rekenen wij bij minder dan 16 meter dakgoot geen extra voorrijkosten voor de dakgootreiniging.

Bij ernstig achterstallig onderhoud kunnen de kosten 50% hoger uitvallen. Dit bespreken wij altijd vooraf met u.

Wanneer laat ik mijn dakgoot schoonmaken?

Een vervuilde dakgoot merkt u vaak pas wanneer het te laat is: water loopt over, de regenpijp raakt verstopt of er ontstaan vochtplekken aan de gevel. Daarom adviseren wij om uw dakgoten minimaal één keer per jaar professioneel te laten reinigen. In Eindhoven en omgeving is extra aandacht vooral verstandig in deze situaties:

Na periodes met veel bladval: In het najaar verzamelen bladeren, takjes en ander vuil zich snel in de dakgoot. Als dit blijft liggen, kan regenwater niet meer goed worden afgevoerd.

Bij bomen rondom de woning: Woningen in groene straten of wijken hebben vaker last van mos, zaden en bladeren in de dakgoot. Een regelmatige controle helpt verstoppingen voorkomen.

Bij zichtbaar overlopend water: Loopt het water over de dakgoot heen of ziet u vochtsporen op de buitenmuur? Dan is de kans groot dat de afvoer geblokkeerd is.

Zorgeloos dakgoot onderhoud met een onderhoudscontract

Met een onderhoudscontract van Hendriks Vegers hoeft u niet meer zelf aan uw dakgoten te denken. Als erkend ASPB-lid voeren wij het onderhoud periodiek, veilig en vakkundig uit. Onze specialisten verwijderen bladeren, vuil en beginnende verstoppingen op tijd, zodat regenwater goed blijft wegstromen. Zo voorkomt u onverwachte problemen en blijft uw dakgoot het hele jaar door in goede conditie.

Dakgoot reinigen in Eindhoven en omgeving

Wilt u uw dakgoot laten reinigen in Eindhoven? Hendriks Vegers is actief in Brabant, Eindhoven en omliggende plaatsen, zoals Tilburg, Den Bosch, Uden en Oss. Ook in de dorpen rondom deze plaatsen komen wij graag langs voor vakkundige dakgootreiniging. Doordat wij regionaal werken, is er altijd een specialist in de buurt. Zo helpen we snel bij verstopte dakgoten, overlopende regenpijpen en preventief onderhoud.

Dakgoot schoonmaken in Eindhoven? Neem contact op.

Wacht niet tot de volgende flinke regenbui voor overlast zorgt, maar laat uw dakgoot schoonmaken in Eindhoven door Hendriks Vegers. Dankzij ons gecertificeerde vakmanschap en heldere werkwijze bent u verzekerd van een optimaal resultaat zonder verrassingen. Neem vandaag nog contact met ons op voor een vrijblijvende prijsopgave of om direct een afspraak in te plannen!

Maak een afspraak

Geweldig
Zeer tevreden. Makkelijk om een afspraak te plannen. Nu al een paar keer dezelfde man gehad die de goten is komen vegen, vandaag een andere man. Zeer vriendelijk en goed, net werk afgeleverd.
Echt een aanrader! Nette, vriendelijk en eerlijk service. Dankjewel Jurgen!
Hele fijne ervaring met dit bedrijf krijg een mailtje wanneer ze komen en heel vriendelijk personeel .
Kwamen op tijd, vriendelijk personeel. Klus goed geklaard
Al jaren positief over de schoorsteenveegservice
Weer prima geveegd, kunnen weer veilig stoken.
Fijn bedrijf. Makkelijk afspraken maken, houden zich aan de afspraken en werken netjes.
Snelle service, zelfs de omtrek van de haard gezogen. Thanks en tot volgend jaar!
Vakkundig personeel, zeer tevreden.
Wegens ons beroep is het fijn wanneer er een afspraak vroeg op de dag gepland kan worden. Hendriks Schoorsteenvegers werken hier al langere tijd prettig aan mij. Fijne communicatie, vriendelijk personeel. Aanrader!